Kde mě najdete

Aktuálně se věnuji tématu ucelené péče o intimní zdraví. Zatímco postupně roste webová stránka Pro intimní zdraví, připravuji také přednášky. Na první z nich se můžete těšit na festivale Evolution, kde budeme společně skládat celou Mandalu intimního zdraví.

Téma uceleného pohledu na intimní zdraví je součástí celého projektu Přirozeně.

Přehled všech chystaných akcí najdete zde.

Dlouhodobě se věnuji projektu Přirozeně, který má za cíl provazovat oblasti zdravého životního stylu s odbornými zdravotníky, tzv. specialisty na přirozené cesty léčení. 

Je to sice běh na dlouhou trať, ale věřím, že již brzy si budete moci vybrat svého specialistu, který bude vaším průvodcem ke zdraví – přirozeně, jednoduše, přímo.

Více informací najdete tady

Dlouhou dobu jsem se věnovala tématu užívání léčivých rostlin v těhotenství. Cítila jsem jako důležité přinášet odborné informace zdravotníkům i laické veřejnosti a pomoci tak bořit zažitý mýtus, že žena v těhotenství nebo při kojení by se téměř všem léčivým rostlinám měla vyhýbat.

Knihu Bezpečné užívání léčivých rostlin v těhotenství najdete tady

Od roku 2018 píšu pravidelné příspěvky pro časopis Regenerace.

S manželem Pavelm Sobkem spolupracuji v oblasti psychoterapeutického řešení příčin potíží – já se zaměřuji na oblast zdraví, manžel na oblast potíží v dětském věku. Je také hlavním lektorem metody Hlubinné abreaktivní psychoterapie.

Více o Pavlu Sobkovi, o jeho terapeutické práci a o kurzech, které vede