Příprava kompletních informací o produktech

Vleklou bolestí dnešní doby je pro firmy legislativa upravující výživová a zdravotní tvrzení. Všichni vnímáme jako omezující například to, že o bylinkách nesmíme mluvit ve smyslu léčení konkrétních potíží. A to se samozřejmě vztahuje i na všechny ostatní produkty na trhu. To často pociťujeme i skrze nižší prodeje produktů.

Ale přemýšleli jste někdy o tom, že o svém konkrétním produktu, můžete (v souladu s platnou legislativou) říci mnohem více, než by vás napadlo?

Proto Vám nabízím službu Příprava kompletních informací o produktu, která vám umožňuje:

  • bez obav sdělit svým zákazníkům, jakým způsobem jim produkt může být prospěšný
  • doporučit jej konkrétní skupině zákazníků (například hubnoucím ženám, sportovcům, stresovaným lidem a dalším),
  • zvýšit prodejnost produktu tím, že jej doporučíte zákazníkovi, kterého by to předtím vůbec nenapadlo si ho koupit

Z vlastní zkušenosti zcela jasně vím, jak důležitá je pro prodej kvalita informací, které poskytujete. Zákazník chce většinou informace, které jsou již pro něj připraveny a srozumitelně formulovány. Proč mu prostě neříci, že tento konkrétní produkt, je pro něj ten pravý?

Uvádět kvalitní a pravdivé informace, které jsou i po stránce odborné správné, pravdivé. To je pro mě jedním ze základních rysů seriozní firmy a jejích kvalitních produktů. Nevystavujeme se tak riziku postihu ze strany institucí, a říkáme svému zákazníkovi, že jsme firmou, která jedná férovým způsobem. Žádný zákazník asi není rád, když zjistí, že jsme mu v popisu produktu (při nákupu) neřekli úplnou pravdu, nebo  mu dokonce lhali. A spokojený zákazník, to je cíl každé úspěšné firmy.

Pokud se chcete dozvědět více informací o této službě, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám vše vysvětlím, a vy si můžete udělat konkrétní představu, kterou s vámi ráda zkonzultuji.