Nabídka pro lékárny

Vlastníte soukromou lékárnu a chtěli byste ji dále rozvíjet?

V dnešní době, kdy přežití lékárny stojí na její konkurenceschopnosti i vůči lékárenským řetězcům, není mnoho cest, jak nechat malou lékárnu rozkvést.

Na základě svých zkušeností jsem takovou cestu našla…

Právě lékárník je odborníkem na znalosti, jak která látka v lidském těle působí. Tradičně se pro léčbu používaly hlavně prostředky získané z přírody, které ale v moderní době ustoupily „chemickým“ léčivům. Ani v praxi nejsou dnes léčivé byliny ani jiné dary z přírody většinou hlavním výdělkem lékárny.

Ale doba se mění. Čím dál více lidé dnes preferuje přirozené cesty léčení. S další generací roste trend dbát o své zdraví už preventivně. Spousta lidí dnes už neřeší jen „aby nebyli nemocní“, ale aby se cítili stále lépe a lépe. Nelitují námahy a naopak sami hledají cesty, jak se o své zdraví starat už preventivně.

Pokud takový člověk už nějaký zdravotní problém má, má v dnešní době tak trochu potíž dohledat spolehlivé informace. Žijeme v době, kdy chrlí hromadu nových poznatků vědecké kruhy, ale také samozvaní odborníci na kde co. Pro člověka bez zdravotnického vzdělání je opravdu dost náročné se v takové záplavě informací (často si i protiřečících) zorientovat.

A kdo jiný než lékárník by měl být odborníkem nejpovolanějším pro doporučování těch nejvhodnějších přípravků.